STANOVANJE Z RAZGLEDOM, MOŽNOST DVEH STANOVANJ
3,5-sobno stanovanje, 99,6 m2, 4. nadstropje, možnost predelave v dve stanovanji
Na odlični in zelo dostopni lokaciji v Radovljici, v stavbi, zgrajeni l. 1987, prodamo svetlo, prostorno in tlorisno funkcionalno stanovanje, potrebno prenove. Na stavbi je bila zamenjana streha l. 2020. V stavbi ni dvigala.
V stanovanju so bila l. 2020 zamenjana okna.
Velikost
Stanovanje meri 99,6 m2, od tega 80,5 m2 bivalne površine (10,3 m2 nerazporejen prostor - mansarda) in 4,8 m2 balkona. Stanovanju pripada tudi klet v izmeri 4 m2 ter skupna kolesarnica.
Stanovanje se lahko razdeli v dve popolnoma ločeni stanovanj. 1. stanovanje: hodnik, kopalnica, večja soba z balkonom. 2. stanovanje: hodnik, ločen WC, utility, spalnica, dnevni prostor in kuhinja z jedilnim delom ter izhodom na balkon.
Razporeditev
Hodnik, predprostor, kopalnica, spalnica z izhodom na balkon, utility, ločen WC, kuhinja z jedilnim delom in izhodom na balkon, dnevni prostor in spalnica.
Priključki in ostalo
- internet - optika
- ogrevanje - centralno plin (kotlovinca v stavbi)
Parkiranje
Možnost parkiranja okoli stavbe.
Lokacija in infrastruktura
Stavba se nahaja na odlični in zelo dostopni lokaciji v Radovljici, v neposredni bližini upravne enote, pošte, trgovin, avtobusne postaje, železniške postaje, šole, zelenih površin ter AC obroča.
ZK stanje
Vpisano v ZK, brez bremen.
Pogoji in ostalo
Pogoj prodaje je, da kupec ob sklenitvi prodajne pogodbe povrne 2% od končne prodajne vrednosti + DDV.
MOŽNOST VIRTUALNEGA OGLEDA NEPREMIČNINE!
VLJUDNO VABLJENI NA OGLED!